Projekt i realizacja domu bez pozwolenia

Informacje techniczne

  • Długość budynku: 7m
  • Szerokość budynku: 5m
  • Kąt dachu: 40°
  • Wysokość budynku: 6,92m
  • Powierzchnia zabudowy: 35 m2
  • Rzuty: POBIERZ

AS1 - MUROWANY DOM Z PODDASZEM

Całoroczny dom o sporych możliwościach, powierzchnia zabudowy to 35 m2, natomiast całkowita powierzchnia do wykorzystania jest większa, dzięki antresoli która jest przygotowana do adaptacji. Zatem całkowita powierzchnia to ok 50 m2.

concept4you zajmuje się kompleksowym wykonawstwem, w ramach podjętej współpracy, przygotowujemy odpowiednie dokumenty do zgłoszenia dla starostwa, bazujemy na własnym autorskim projekcie.
Klient nie ponosi kosztów związanych z projektem oraz nie ponosi kosztów kierownika budowy.
Jest to świetna alternatywa dla mieszkań w bloku i w wielu przypadkach bardziej uzasadniona ekonomicznie. Jeśli chcesz zrezygnować z czynszu i mieszkać u siebie to warto rozważyć ten projekt.

Zgodnie z nowelizacją ustawy rozpoczęcie budowy takiego domu można rozpocząć na po 21 dniach od zgłoszenia do Starostwa (w przypadku braku sprzeciwu). Minimalna wielkość działki to 500 m2.

Po indywidualny kosztorys zapraszamy do kontaktu. Posiadamy również własne działki na których możemy zaproponować budowę takiego domu – w takim układzie również prosimy o kontakt indywidualny.

Wyrażam zgodę na wszelkie modyfikacje projektu przez inwestora.
Oświadczam że, opisy aukcji oraz zdjęcia w niej wykorzystane są mojego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170